Düğün Dansları Fiyatları

 


 
DÜĞÜN DANSLARI VE KAMPANYALAR
 
Mutlu Gününüzde farklı dans ve koreografilerle daima yanınızda olduk ve birlikte hazırlandık. Gün oldu sizlerle dans derslerinize düğünden bir ay veya daha öncesinden başladık... Gün Oldu düğünün son haftasında... Derse başlarken Bazen ``Çok yeteneksizim öğrenemem``  bazen  ``Hayatımda hiç dans etmedim bize bir veya iki figür öğretin yeter`` Dediğinizde daha ilk derste sizi şaşırttık, Bazen kendinize inanamadınız, Bazen ``Bize sihirli bir el dokundu`` dediniz. Bazen de ``Ben zaten yetenekliymişim`` deyip kendinizi keşfetmenizi sağladık. Siz mutlu olduğunuzda biz de mutlu olduk. Sosyal Medyalarda Onlarca Farklı Düğün Dans Videolarımız Bulunmaktadır
 
 
DÜĞÜN VE NİŞAN ÇİFT KİŞİLİK DERS ÜCRETLERİ
 
Kampanyamız 6 Saatlik Özel Ders Eğitim Paketinden İbarettir.
İdeal Bir Düğün Dansı Koreografisi İçin 6 Saat Özel Ders Eğitimi Yeterlidir...
Tüm Dans Derslerine (Creative Metod) Öğrenme Odaklı Eğitim Tekniği Uygulanır.
Paket Dışında Fazladan Ders Önermiyoruz...
Yanıltıcı Olduğundan Farklı Paket Fiyatları Sunmuyoruz...
Her Çift Öğrendikleri Dansı; İlgileri, Pratikleri ve Yetenekleri Kadar Gösterirler.
Sitemizde İzlediğiniz Her Düğün Dans Videosu 6 Saatlik Özel Eğitimle Gerçekleşmiştir...
 
 

Bir Saat Özel Ders Ücreti : 100 TL'dir

Kampanyalı 6 Saatlik Özel Düğün Dans Eğitim Paketi 600 TL Yerine 300 TL'dir.

 

Ayrıca Zeybek ve Oyun Havaları Eğitimi Almak İçin Ders Ücreti
 
6 Saatlik Özel Zeybek Paketi : 300 TL
3 Saatlik Özel Ankara Misket Oyunu : 150 TL
6 Saatlik Özel Ankara Misket + Erik Dalı + Düğün Halayı Eğitimi 300 TL 
6 Saatlik Midyat Reyhani + Şemmame + Delilo Halay Eğitimi : 300 TL
6 Saatlik Kafkas Dansı Çerkes Qafe Oyunu : 300 TL
 
DÜĞÜN DANS ÇEŞİTLERİ  
 
BU YILIN EN POPÜLER DÜĞÜN DANSI ZEYBEK VALS VE ERİK DALI
 
1- Slow/Rumba Düğün Dansı, 2-Düğün Valsi, 3-Düğün Tangosu, 4-Swing Düğün Dansı, 
5-Bachata Düğün Dansı 6-Damat (Balkan) Halayı, 7-Ankara (Misket Oyunu), 
8- Düğün Zeybeği ( Harmandalı veya Çakal Çökerten Zeybeği )
 9-Sirtaki Düğün Dansı, 10-Erik Dalı Oyunu, 11-Atım Arap Oyunu 12-Midyat Reyhani Oyunu 


 
Düğün Dans Paketinde Neler Var...
 

*Kampanyamızın Amacı Çiftlerimizn Hem Mutluluklarına Hem de Düğün Öncesi Harcamalarına Katkıda Bulunmak İçindir.

*Bir Saat Özel Ders Ücreti 100 TL Olmasına Rağmen 6 Saatlik Özel Ders Eğitim Paketi 600 TL Yerine 300 TL'dir.
*Ders Programı Çiftlerimizin İsteği Doğrultusunda Yapılmakta; Ders Gününü ve Zamanını Çiftlerimiz Belirlemektedir. 
*Düğün Dansı Koreografisi İçin 6 Ders/Saatlik Süre Yeterlidir. Ekstra Ders Önerilmez. Farklı Paket Fiyatları Sunulmaz.
*Bir Düğün Dans Koreografisi İçin 2 veya 3 Ders/Saat Yeterli Değildir. 
*Bir Düğün Dansı Koreografisi Özenle Seçilmiş ; Güzelliği, Görselliği ve Estetiği aynı zamanda Farklı Gelinlik Modellerine (Balık, A Model, Prenses, Denizkızı, Dantelli, Straplez, Kuyruklu, Drapeli ) Göre Düzenlemesi Yapılmış Figürlerden ve Kombinasyonlardan Oluşur ve 6 Ders/Saat İçinde Eğitim Verilir.
*Salona Giriş Müziği; Yapılacak Dansa Uygun Bir Şekilde Seçilir ve Yürüyüş Şekli Düzenlenir. Bunu Genelde Düğün Salonu Organizasyonu Düğün Öncesi Salonda Prova Yapar. Ayrıca Stüdyomuzda da Provası Yapılmaktadır.
*Almak İstediğiniz Dansın Videosunu Mutlaka İzleyin. Her Dansın Farklı Müzik ve Koreografilerinin Olduğu Türkiye`nin Tek Düğün Dansları Video Repertuarına Sahibiz. Gerek Web Sitemizde Gerekse Diğer Görsel Medyada Açtığımız Sayfalarda İzlediğiniz Tüm Videolarımız Son Ders Provasıyla Damatlık ve Gelinlikle Mezun Ettiğimiz Çiftlerimizden Oluşmaktadır.

*Sevgili Gelin Adayları Son Dans Dersinde Gelinlikle Dans Provanızı Almadıysanız Düğün Gününde Dansınız Öğrendiğiniz Konforda Olmayacaktır. Genelde Tarlatanla Dans Provası Alınır Oysa Gelinlik ile Tarlatan Aynı Şey Değildir. Çünkü Geliniliğin Modeli, Etek Ucunun Dantelli Olması, Gelinlik  Kuyruğunun uzunluğu ve Toplama Halkası Gerekip Gerekmediği....Gelnilik Omuzluğu. Gelinliğin İçindeki Tarlatanın Yerden Yüksekliği, Tarlatanın Üstündeki Saten Kumaşın ve Üsteki Tüllerin Etek Ucu Uzunluğu, Damadın Etek Uçlarına Basması, Gelin Ayakkabısının Platformlu, İnce, Kalın, Dolgu Topuklara Göre Değişir. Sadece Zeybek Dansı İçin Gelinlik Provasına Gerek Yoktur.  Uzmanından Ders Almanızı Öneririz... 

 

*6 Ders/Saat 1,5 Saatten 4 Ders, İkişer Saatten 3 Ders, Üçer Saatten (Bunu Pek Tavsiye Etmiyoruz Çiftler Çok Yoruluyor) 2 Ders YapılabilirÇiftlerimiz Öğrendikleri Dansı Son Dersimizde Damatlık-Gelinlik Kostümüyle Düğün Haftasında Prova Yapılır ve Bu Provadan Ücret Alınmaz.

*Geliştirdiğimiz Yeni Creative Metod Öğrenme Tekniği İle Dansı Öğretiyor ve Yaptırıyoruz. Dahası Öğrendiğniz Dansınızı Ömür Boyu Unutmuyorsunuz... Bu Öğrenme Tekniğiyle Sizi Düğün Dansınııza İki Günde Bile Hazırlıyoruz. Dilerseniz Bir Hafta veya Daha Öncesinden Gelip Dans Eğitiminize Başlayabilir ve Başka Dans Eğitimini Alma Fırsatını Bulabilirsiniz.

*Çiftlerimiz Çoğunlukla Düğün Dansıyla Birlikte Zeybek Dansı Eğitimini de Almaktadır.

 

 

 DANS KOREOGRAFİSİ VE MÜZİK SEÇİMİ

Düğün Dansı Koreografisi Seçtiğiniz Müziğin Süresine Göre 3 ile 4 dakikadır. Dansımızın Koreografisini Hareket/Figür ve Kombinasyonlar Oluşturur. Düğün Dansı 5 ile 8 Kombinasyon ve Her Kombinasyon 2 ile 5 Hareket/Figürden Oluşur. Düğün Dansı İçin Seçilen Müziğin Süresi (3-4dk) düşünüldüğünde  Bir Düğün Dansı Koreografisi 20 ile 32 Hareket/Figür`le tamamlanmış olur. Çiftlerimiz web Sitemizin MP3 Listesinden Müziklerini Seçebilir, varsa Kendi Müziklerini Bize Getirip Hangi Dans Türüyle Hazırlanabilecekleri Konusunda Kendilerine Yardımcı Olmaktayız...
Ayrıca Her çiftimiz İçin Düğün Giriş Müziği, Pasta Müziği, Slayt Müziiği ve Yapacakları Dansla İlgili yaklaşık 100 adet müzik vermekteyiz.